×

Popularne wyszukwiania:

lawenda długo kwitnące kocimietka

werbena rozplenica Dąb czerwony
Wyszukiwarka

Twój koszyk jest pusty!

REZERWACJA przedsezonowa

Rezerwacja dotyczy bylin, traw, krzewów oraz gotowych projektów ogrodów (zestawy: projekt + sadzonki).

 

Uwaga! Przyjmujemy rezerwacje przedsezonowe na zestawy bylin, traw, krzewów oraz gotowe projekty ogrodów w zestawie z sadzonkami w sezonie 2024 dostępnych w ofercie sklepu. 

Zamówienia będzie można składać od stycznia 2024 roku -  telefonicznie, mailowo lub składając zamówienie w sklepie internetowym www.roslinowo.pl.

 

Zasady składania zamówień przedsezonowych:

  1. Zamówienia można składać przez sklep www.roslinowo.pl  , mailowo: sklep@roslinowo.pl lub telefonicznie 511 030 036 .
  2. Na każde zamówienie reagujemy informacją potwierdzającą rezerwacje roślin, poprzez maila.
  3. Klient dokonuje płatności przelewem za zamówienie w ramach rezerwacji.
  4. Zamówienia przedsezonowe będą realizowane w ciągu 14-21 dni od potwierdzenia możliwości wysyłki przez Klienta ( od kwiecień 2024).
  5. Byliny można zakupić w zestawach - minimalna ilość roślin dla jednego zamówienia to 10 sztuk. Zamówienia na byliny proszę sładać mailowo lub poprzez sklep. Dostępność roślin będzie potwierdzana mailowo na egzemplarze niedostępne w zestawach na stronie sklepu.
  6. Sklep Roslinowo.pl nie gwarantuje dostępności wszystkich roślin w ofercie przedsezonowej w momencie rozpoczęcia sezonu (w sytuacjach gdy poszczególne rośliny nie przezimują lub z innych przyczyn niezależnych od dostawcy).
  7. W przypadku braków w zamówieniu, Klient zostaje poinformowany o tym fakcie i podejmuje decyzję: o wymianie rośliny na inną, wysłaniu zamówienia bez brakującej rośliny i zwrócenia pieniędzy za brakujące pozycje lub rezygnuje z zamówienia przedsezonowego.

UWAGA:

Każda roślina posiada właściwy dla siebie termin wzrostu. Nie zawsze jest to początek kwietnia. 

Wiele gatunków rozpoczyna wegetację na przełomie kwietnia i maja w związku z powyższym prosimy o wyrozumiałość. Kwietniowe paczki mogą zawierać rośliny w wersji startowej, co oznacza w praktyce że rośliny nie będą miały w pełni wykształconych liści ale widoczne będą pąki liściowe (przykład: funkie). 

Klienci będą na bieżąco informowani o stanie sadzonek wysyłanych w miesiącu - kwiecień 2024. Klient będzie mógł określić indywidualny termin wysyłki sadzonek nie dalszy jak majowy.

 

 

Menu