Śledzenie przesyłki Wyszukiwarka

Twój koszyk jest pusty!

REZERWACJA przedsezonowa

Uwaga! Nie przyjmujemy rezerwacji przedsezonowych na byliny w sezonie 2018 dostępnych w ofercie sklepu. 

Zamówienia będzie można składać od kwietnia 2018 -  telefonicznie, mailowo lub składając zamówienie w sklepie internetowym www.roslinowo.pl.

 

Zasady składania zamówień przedsezonowych:

  1. Zamówienia można składać przez sklep www.roslinowo.pl , mailowo: sklep@roslinowo.pl lub telefonicznie 511 030 036.
  2. Na każde zamówienie reagujemy informacją potwierdzającą rezerwacje roślin, poprzez maila lub telefonicznie.
  3. Klient wybiera opcje płatności za zamówienie.

Zamówienia płatne z góry stanowią gwarancję realizacji w ustalonym później terminie i mają one pierwszeństwo.  Jeśli została wybrana opcja płatności – za pobraniem przy odbiorze, pracownik sklepu kontaktuje się z Klientem, który potwierdza rezerwacje.

  1. Zamówienia przedsezonowe będą realizowane w ciągu 14 dni od potwierdzenia możliwości wysyłki przez Klienta.
  2. Byliny w nowej ofercie sklepu posiadają informację o późniejszym terminie wysyłki, który znajduje się w tabeli pod zdjęciem danej rośliny – podstawowe informacje o bylinie.

W takiej sytuacji zamówienia mieszane (rośliny o terminie wysyłki – kwiecień 2017 i te o późniejszym terminie) będą realizowane po skompletowaniu wszystkich roślin z terminem realizacji - maj/czerwiec.

  1. Sklep Roslinowo.pl nie gwarantuje dostępności wszystkich roślin w ofercie przedsezonowej w momencie rozpoczęcia sezonu (w sytuacjach gdy poszczególne rośliny nie przezimują).
  2. W przypadku braków w zamówieniu, Klient zostaje poinformowany o tym fakcie i podejmuje decyzję: o wymianie rośliny na inną, wysłaniu zamówienia bez brakującej rośliny i zwrócenia pieniędzy za brakujące pozycje lub rezygnuje z zamówienia przedsezonowego.

UWAGA:

Każda roślina posiada właściwy dla siebie termin wzrostu. Nie zawsze jest to początek kwietnia. 

Wiele gatunków rozpoczyna wegetację na przełomie kwietnia i maja w związku z powyższym prosimy o wyrozumiałość. Kwietniowe paczki mogą zawierać rośliny w wersji startowej, z nie w pełni wykształconymi liściami ale pąkami liściowymi (przykład: funkie). 

Klienci będą na bieżąco informowani o stanie sadzonek wysyłanych w miesiącu - kwiecień 2017. Klient będzie mógł określić termin wysyłki sadzonek.