Śledzenie przesyłki Wyszukiwarka

Twój koszyk jest pusty!

REZERWACJA przedsezonowa

Uwaga! Przyjmujemy rezerwacje przedsezonowe na gotowe projekty ogrodów w zestawie z sadzonkami w sezonie 2021 dostępnych w ofercie sklepu. 

Zamówienia będzie można składać od lutego 2021 roku -  telefonicznie, mailowo lub składając zamówienie w sklepie internetowym www.roslinowo.pl.

 

Zasady składania zamówień przedsezonowych:

  1. Zamówienia można składać przez sklep www.roslinowo.pl (tylko gotowe projekty ogrodów) , mailowo: sklep@roslinowo.pl lub telefonicznie 511 030 036 (wszystkie rośliny).
  2. Na każde zamówienie reagujemy informacją potwierdzającą rezerwacje roślin, poprzez maila lub telefonicznie.
  3. Klient dokonuje płatności przelewem za zamówienie w ramach rezerwacji.
  4. Zamówienia przedsezonowe będą realizowane w ciągu 14-21 dni od potwierdzenia możliwości wysyłki przez Klienta.
  5. Byliny można zakupić w ilości hurtowej - minimalna ilość roślin dla jednego zamówienia to 50 sztuk. Zamówienia na byliny proszę sładać mailowo. Dostępność roślin będzie potiwerdzana mailowo.
  6. Sklep Roslinowo.pl nie gwarantuje dostępności wszystkich roślin w ofercie przedsezonowej w momencie rozpoczęcia sezonu (w sytuacjach gdy poszczególne rośliny nie przezimują).
  7. W przypadku braków w zamówieniu, Klient zostaje poinformowany o tym fakcie i podejmuje decyzję: o wymianie rośliny na inną, wysłaniu zamówienia bez brakującej rośliny i zwrócenia pieniędzy za brakujące pozycje lub rezygnuje z zamówienia przedsezonowego.

UWAGA:

Każda roślina posiada właściwy dla siebie termin wzrostu. Nie zawsze jest to początek kwietnia. 

Wiele gatunków rozpoczyna wegetację na przełomie kwietnia i maja w związku z powyższym prosimy o wyrozumiałość. Kwietniowe paczki mogą zawierać rośliny w wersji startowej, z nie w pełni wykształconymi liściami ale pąkami liściowymi (przykład: funkie). 

Klienci będą na bieżąco informowani o stanie sadzonek wysyłanych w miesiącu - kwiecień 2021. Klient będzie mógł określić termin wysyłki sadzonek.