×

Popularne wyszukwiania:

lawenda długo kwitnące kocimietka

werbena rozplenica Dąb czerwony
Wyszukiwarka

Twój koszyk jest pusty!

Sposób pakowania i wysyłki

99% naszych przesyłek dotarło do klientów w nienaruszonym stanie!

 
 

Cennik wysyłki roślin kurierem (dotyczy gotowych projektów w zestawie z sadzonkami - byliny, trawy) 

Z uwagi na charakter produktów do wysyłania paczek wykorzystujemy usługi kurierskie firmy DPD oraz In Post. Gwarantuje to szybkość dostawy i bezpieczeństwo roślin podczas transportu. 

Do 30 kg: 19,90 zł

Od 30 kg do 60 kg: 39,80 zł

Od 60 kg do 90 kg: 59,70 zł

 

Nie wysyłamy paczek z płatnością przy odbiorze (dotyczy wszystkich zamówień). Zamówienie należy opłacić z góry przelewem.

Opłacenie zamówienia to jednocześnie rezerwacja sadzonek roślin.

Dla większych odbiorców oraz dla klientów zgłaszających taką potrzebę - możliwy jest transport indywidualny firmowym pojazdem dostawczym na terenie całej Polski (prosimy w tym celu o kontakt z obsługą sklepu).

 

Sposób pakowania i bezpieczeństwo

Dokładnie sprawdzamy jakość roślin przed wysyłką. Stosujemy różne pojemniki w zależności od gatunku rośliny, które będą zapewniać odpowiednio dobrą kondycję korzeni sadzonek oraz bezpieczeństwo transportu, tak aby rośliny dotarły do klienta w doskonałym stanie.

W trosce o jakość wysyłanych przez nas sadzonek, każdorazowo przed zapakowaniem pracownik naszego zespołu sprawdza każdą roślinę osobno.

Sposób zabezpieczania sadzonek przed wysyłką
W ramach kontroli jakości sadzonek roślin, bierzemy pod uwagę:
- odpowiednie rozmiary, 
- zdrowy wygląd liści, 
- silny system korzeniowy,
- odpowiedni poziom wilgotności podłoża w pojemniku.

Pakowanie roślin do kartonów

Wysyłane przez nas sadzonki docierają do klienta bezpiecznie, nie uszkodzone i gotowe do sadzenia. Zapewnia to opracowany przez nas system odpowiedniego pakowania roślin przed wysłaniem. 

1. Przed wysłaniem każda sadzonki jest dokładnie podlewana.

2. Pojemnik każdej rośliny wraz z systemem korzeniowym i ziemią zabezpieczany jest folią ochronną

3. Odpowiednie ułożenie roślin oraz wypełnienie przestrzeni między nimi specjalną folią antywstrząsową ma na celu ochronę delikatnych roślin przed przemieszczaniem się i ewentualnymi wstrząsami.

4. Jeżeli wysyłane są drzewka i krzewy lub też więcej produktów, paczkę pakujemy do większego kartonu bądź dzielimy na kilka kartonów i każdą roślinę zabezpieczamy osobno.

5. Przygotowana paczka zostaje oznaczona specjalnymi znakami informującymi o delikatnej zawartości. Kurier zostaje uczulony na specjalne obchodzenie się z paczką.

Rośliny zabezpieczone do wysyłki

Po dostarczeniu roślin do klienta, proszę otworzyć paczkę jak najszybciej po jej dostarczeniu oraz ostrażnie wyciągnąć sadzonki.

W przypadku wysyłki zagranicznej lub problemu z dostarczeniem paczki klientowi np. ze względu na jego nieobecność - transport roślin może trwać dłużej niż 2-3 dni robocze. Rzadko aczkolwiek zdarza się że któraś z sadzonek roślin może mieć przywiędnięte liście. Proszę w takiej sytuacji włożyć sadzonki do pojemnika z wodą w miejscu o świetle rozproszonym (nie w pełni słonecznym) i odczekać około 1 dnia, zanim roślina powróci do równowagi. 
W sytuacji kiedy roślina nie wydobrzeje, proszę o kontakt z obsługą klienta sklepu. Sadzonka zostanie wymieniona na nową.

 

&19 p10.  Sprzedajacy nie ponosi odpowiedzialności za przyjęcie się sadzonek , wzrost oraz ukorzenienie się zakupionych roślin, ponieważ związane jest to z czynnikami zewnetrznymi nie zależnymi od niego i nie podlegającymi jego kontroli .

 

Duże zamówienia z roślinami pakujemy w największe kartony

 

Dodatkowo informujemy że wielkość pakowanych roślin określana w specyfikacji każdej rośliny dotyczy pełnego sezonu (od maj 2017 r). 

Idealnie zapakowana paczka z bylinami i trawami 

 

Metody płatności

Dostępne są 2 metody płatności:

  •  Płatność przelewem tradycyjnym (przedpłata na konto bankowe)
  •  Szybki przelew (Transferuj.pl)

 

 Zwroty i reklamacje

Możliwe jest zgłoszenie reklamacji w przypadku gdy:

  •  rośliny/a są trwale lub całkowicie uszkodzone (nie dotyczy złamanego kwiatu lub liści)
  •  rośliny/a są uschnięte

W tym celu należy skontaktować się z obsługą sklepu lub skorzystać z systemu zgłaszania reklamacji.

 

Polecamy gotowe zestawy roślin (projekt + sadzonki) do samodzielnego wykonania rabaty bylinowej.

Gotowe projekty ogrodów (rabaty) zestaw roślin + sadzonki

 

Nasze dotychczasowe doświadczenie w przesyłaniu roślin drogą kurierską wskazuję, iż ok. 99% przesyłek nie wykazuje śladu jakiegokolwiek uszkodzenia oraz wszystkie rośliny z powodzeniem przyjmują się w ogrodach klientów. 

Paczki z roślinami od roslinowo.pl Paczki od roslinowo.pl

Menu